4. KIK CUP RUDOLF PEREŠIN 2018

Dne 27.10. 2018 so se na tekmo v Križ v sosednjo Hrvaško odpravili Andjela in Aleksa Miljatović, Gal Očko, Jure Sluga, Sara Novak ter Zoja in Enej Vanovšek iz Karate kluba Seki Sv. Jernej. Zbralo se je 623 tekmovalcev iz 8 držav. Naši karateisti so dosegli naslednje rezultat
1.mesto: Andjela Miljatović v katah med mlajšimi učenkami 7-9 let (9-6 kyu) in Gal Očko v borbah med mlajšimi učenci 7-9 let (+38 kg)
3.mesto: Aleksa Miljatović v katah med mlajšimi učenci 7-9 let (9-6 kyu), Gal Očko in Aleksa Miljatović v katah med mlajšimi učenci 7-9 let (open).
Sara Novak je bila 5. v katah med mladinkami. Juretu, Zoji in Eneju pa je danes za osvojitev medalj zmanjkalo nekoliko športne sreče. Na tekmi je v vlogi sodnice nastopila naša trenerka Šeki Golač. Vsem skupaj iskreno čestitamo za odlične rezultate in predstavitev kluba.