ZAKLJUČEK KARATE KLUBA SEKI SV. JERNEJ

V petek, 22. 12. 2017, je vodstvo Karate kluba Seki Sv. Jernej pripravilo zaključek za vse karateiste in starše kluba. Ko se leto obrne je čas, da se človek ustavi, premeri, izmeri in proslavi vse, kar je bilo, predvsem pa tisto lepo, kar se mu je tekom leta zgodilo. In naredi osebni obračun in načrt, da zna smelo zakorakati letu, ki prihaja naproti.

S hvaležnostjo smo se ozrli nazaj in si priznali, da smo od datuma 25. 4. 2017 naredili nemogoče mogoče. Podelili smo priznanja s pokali za vse člane. Vsak piše svojo pot in riše svoj zemljevid. Zato smo se ustavili in pozdravili vsakega karateista z njegovimi dosežki z bučnim aplavzom. Slike največ povedo, zato vas tokrat prepuščamo njim.

Z radostjo v srcu smo hvaležni in ponosni, da naše otroke trenira Šeki, trenerka, za katero je vsak zapis besed premalo. Dragi otroci in Šeki; PONOSNI SMO NA VAS IN VAS PRAV VSE CENIMO IN SMO VESELI, DA STE V NAŠI EKIPI. V letu 2018 vam želimo vse najbolje. Srečno!