Priredili bomo mednarodno tekmo

Karate klub Seki Sv. Jernej vas vabi na mednarodni karate turnir za pokal konjiškega konja!

V soboto, 27. 1. 2018, vabimo vse karateiste v Slovenske Konjice, kjer bo potekal mednarodni karate turnir za pokal konjiškega konja. Turnir organizira karate klub Seki Sv. Jernej, odvijal pa se bo v športni dvorani v Slovenskih Konjicah, Slovenija.
Več informacij bo na voljo na klubski spletni strani (www.kksekisvjernej.si), dobite jih tudi pri predsedniku kluba, g. Srečku Sterniši, na GSM +386 (0)31 303 898 ali na e-mail naslovu karateklubsekisvjernej@gmail.com.

Vljudno vabljeni in veliko športnih uspehov!

OSS

Karate club Seki Sv. Jernej invites you to the international karate tournament for the Konjice horse cup

All karate’s are kindly invited to Slovenske Konjice to participate at international tournament for the Konjice horse cup on Saturday January 27th, 2018. The tournament is organized by the karate club Seki Sv. Jernej, and will be held in the sports hall in Slovenske Konjice, Slovenia.

Registration can be done on the web application of the Karate federation of Slovenia, www.e-karate.si

More information will be available on the club web page (www.kksekisvjernej.si), facebook (https://www.facebook.com/karateklubsekisvjernej/), or you can contact president of the club, Mr. Srečko Sterniša, on the mobile phone +386 (0)31 303 898 or e-mail address karateklubsekisvjernej@gmail.com.

Kindly invited and we wish you lots of sport achievements!

OSS